U Službi knjigovodstva proračuna i gradske riznice obavljaju se:

  • knjigovodstveni poslovi u sustavu Riznice Grada Rijeke u skladu s propisima iz područja proračunskog računovodstva
  • izrada propisanih financijskih i statističkih izvještaja
Telefon Fax Adresa Osoba za kontakt Email Web

Služba knjigovodstva proračuna i gradske riznice - Glavni kontakt

Služba knjigovodstva proračuna i gradske riznice T. +385 51 209 662
T. +385 51 209 202
Korzo 16, Rijeka Voditeljica Službe
Kukuljan Ljiljana
ljiljana.kukuljan@rijeka.hr
Telefon Fax Adresa Osoba za kontakt Email Web

Služba knjigovodstva proračuna i gradske riznice

Referentica analitičkog knjigovodstva imovine Grada T. +385 51 209 300 Korzo 16, RIjeka Altumbabic Devla
devla.altumbabic@rijeka.hr
Savjetnica knjigovodstva proračuna i proračunskih korisnika T. +385 51 209 682 Korzo 16, Rijeka Balen Loredana
loredana.balen@rijeka.hr
Viša stručna suradnica 2 knjigovodstva proračuna T. +385 51 209 675 Korzo 16, Rijeka Benić Maja
maja.benic@rijeka.hr
Stručna suradnica knjigovodstva proračuna T. +385 51 209 663 Korzo 16, Rijeka Kulenovic Mirjana
mirjana.kulenovic@rijeka.hr
Referentica knjigovotkinja T. +385 51 209 675 Korzo 16, Rijeka Pleše Snježana
snjezana.plese@rijeka.hr
Voditeljica - ravnateljica Direkcije računovodstva proračuna i gradske riznice T. +385 51 209 664 F. +385 51 209 679 Korzo 16, Rijeka Sesar Vanda
vanda.sesar@rijeka.hr
Savjetnica knjigovodstva proračuna i proračunskih korisnika T. +385 51 209 663 Korzo 16, Rijeka Solomun Željka
zeljka.solomun@rijeka.hr
Savjetnica knjigovodstva proračuna i proračunskih korisnika T. +385 51 209 676 Korzo 16, Rijeka Stevanović Linda
linda.stevanovic@rijeka.hr
Referentica analitičkog knjigovodstva imovine Grada T. +385 51 209 654 Korzo 16, Rijeka Volf Dina
dina.volf@rijeka.hr
Skip to content