Telefon Fax Adresa Osoba za kontakt Email Web

Glavni kontakt Ureda Grada

Ured Grada T. +385 51 209 524 F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka v.d. Pročelnice
Lelas Turak Verena
Tajnica
Eda Harbaš
ured-grada@rijeka.hr
Telefon Fax Adresa Osoba za kontakt Email Web

Ured grada

Savjetnica za odnose s medijima T. +385 51 209 971
T. +385 99 312 54 89
F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Balen Iva
iva.balen@rijeka.hr
Savjetnica za odnose s javnošću T. +385 51 209 512 F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Ujedno Koordinatorica za savjetovanja sa zainteresiranom javnošću
Balen Kufner Katarina
katarina@rijeka.hr
Referentica za pripremu sjednica Gradskog vijeća T. +385 51 209 533 Korzo 16, Rijeka Barišić Rosa
rosa.barisic@rijeka.hr
Viša stručna suradnica za pripremu kolegija gradonačelnika i sjednica Gradskog vijeća T. +385 51 209 526 Korzo 16, Rijeka Bebek Ivana
ivana.bebek@rijeka.hr
Viša savjetnica gradonačelnika - specijalistica za europske projekte T. +385 51 209 687 F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Belošević Romac Suzana
suzana.belosevic@rijeka.hr
Viša stručna suradnica za poslove protokola i odnose s javnošću T. +385 51 209 695 Korzo 16, Rijeka Bošković Savić Maja
maja.boskovic-savic@rijeka.hr
Referentica za odnose s javnošću u Ri-infu T. +385 51 209 691 Korzo 18 b, Rijeka Cuculić Alessandra
alessandra.cuculic@rijeka.hr
Voditeljica Službe za koordinaciju poslova urbane aglomeracije Rijeka T. +385 51 209 614
T. +385 99 2391 409
F. +385 51 209 537 Trg sv. Barbare 2, Rijeka Depikolzuane Maja
maja.depikolzuane@rijeka.hr
Savjetnica za ekonomske poslove T. +385 51 209 340 Korzo 16, Rijeka Gaćina Barbara
barbara.gacina@rijeka.hr
Glavni tehnički urednik gradskih web portala T. +385 51 209 599
T. +385 99 2197 973
F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Grudić Goran
goran.grudic@rijeka.hr
Tajnica Ureda Grada T. +385 51 209 524 F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Harbaš Eda
eda.harbas@rijeka.hr
Savjetnica za europske integracije i razvoj civilnog društva T. +385 51 209 615 F. +385 51 209 524 Korzo 16, Rijeka Homolka Maja
maja.homolka@rijeka.hr
Informativni centar Grada Rijeke (Ri info) T. +385 51 209 691 F. +385 51 209 692 Korzo 18 b, Rijeka ri-info@rijeka.hr
Savjetnica za poslove protokola T. +385 51 209 544 Korzo 16, Rijeka Jelušić-Požarić Dijana
dijana.jelusic@rijeka.hr
Referentica za administrativne poslove T. +385 51 209 694 F. +385 51 209 548 Korzo 16, Rijeka Juričić Helena
helena.juricic@rijeka.hr
Stručna suradnica za odnose s javnošću u Ri-infu T. +385 51 209 691 Korzo 18 b Klaričić Daniela
daniela.klaricic@rijeka.hr
Savjetnik za poslove protokola T. +385 51 209 523 F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Kralj Darko
darko.kralj@rijeka.hr
Savjetnica - tajnica Kolegija gradonačelnika T. +385 51 209 532 Korzo 16, Rijeka Labudović-Maržić Vesna
vesna.labudovic-marzic@rijeka.hr
v.d. Pročelnice Ureda Grada T. +385 51 209 528 Korzo 16, Rijeka Lelas Turak Verena
verena.lelas-turak@rijeka.hr
Stručna suradnica za odnose s javnošću T. +385 51 209 972 F. +385 51 209 972 Korzo 16, Rijeka Mamić Ljiljana
ljiljana@rijeka.hr
Stručna suradnica za poslove protokola T. +385 51 209 522 Korzo 16, Rijeka Mavrinac Tajana
tajana.mavrinac@rijeka.hr
Viši savjetnik gradonačelnika - specijalist za financijske poslove T. +385 51 209 596 F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Ujedno Osoba za nepravilnosti
Mađerić Ante
ante.madjeric@rijeka.hr
Voditelj tehničke podrške T. +385 51 209 504 Korzo 16, Rijeka Merle Aleksandar
aleksandar.merle@rijeka.hr
Viša stručna suradnica 1 za projekte urbane aglomeracije T. +385 51 209 616
T. +385 91 2122 616
Trg svete Barbare 2, Rijeka Miletić Anita
anita.miletic@rijeka.hr
Viša savjetnica gradonačelnika - specijalistica za pravne poslove T. +385 51 209 531 F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Mirković – Matulović Tamara
tamara.mirkovic-matulovic@rijeka.hr
Referentica za pripremu Kolegija gradonačelnika T. +385 51 209 534 F. +385 51 209 534 Korzo 16, Rijeka Muzica Ksenija
ksenija.muzica@rijeka.hr
Glavni urednik gradskog portala www.rijeka.hr T. +385 51 209 551
T. +385 98 328 463
Korzo 16, Rijeka Nikolac Ivica
ivica.nikolac@rijeka.hr
Savjetnica za pripremu sjednica Gradskog vijeća T. +385 51 209 535 F. +385 51 209 537 Korzo 16, Rijeka Nikolić Federika
federika.nikolic@rijeka.hr
Stručna suradnica za koordinaciju poslova gradonačelnika T. +385 51 209 527 F. +385 51 334 008 Korzo 16, Rijeka Novak Zeoli Iva
iva@rijeka.hr
Viša savjetnica - tajnica Gradskog vijeća T. +385 51 209 539 F. +385 51 209 537 Korzo 16, Rijeka Pavlović-Vodinelić Mirna
mirna.pavlovic-vodinelic@rijeka.hr
Tajnica predsjednika Gradskoga vijeća T. +385 51 209 541 Korzo 16, Rijeka Pece Ines
ines.pece@rijeka.hr
Tehnički administrator gradskih web portala T. +385 51 209 505 Korzo 16, Rijeka Podobnik Dejan
dejan.podobnik@rijeka.hr
Novinarka gradskih portala www.rijeka.hr i www.mojarijeka.hr T. +385 51 209 563 Korzo 16, Rijeka Smiljana Radović Lagator
smiljana.radovic@rijeka.hr
Savjetnica za protokol i odnose s javnošću T. +385 51 209 648 Korzo 16, Rijeka Rajačić-Lukić Aleksandra
aleksandra.rajacic@rijeka.hr
Prevoditeljica za engleski i talijanski jezik portala www.rijeka.hr T. +385 51 209 207 Korzo 16, Rijeka Sabalić Zrinka
zrinka.sabalic@rijeka.hr
Voditeljica Kabineta gradonačelnika, Službe za odnose s javnošću i protokol T. +385 51 209 521 Korzo 16, Rijeka Ujedno i Službenik za informiranje, Službenik za zaštitu osobnih podataka
Šajn Doris
doris.sajn@rijeka.hr
Voditeljica Službe za odnose s medijima i online komuniciranje T. +385 51 209 229
T. +385 98 459 284
Korzo 16, Rijeka Stoiljković Medved Lea
lea@rijeka.hr
Tajnica Službe za odnose s javnošću i protokol T. +385 51 209 525 Korzo 16, Rijeka Tomić Damira
damira.tomic@rijeka.hr
protokol@rijeka.hr
Glavna urednica gradskog portala www.mojarijeka.hr T. +385 51 209 970
T. +385 91 2981 335
Korzo 16, Rijeka Vukelić Andrea
andrea.vukelic@rijeka.hr
Viša stručna suradnica za poslove protokola i organizacije manifestacija T. +385 51 209 648
T. +385 91 21 22 013
Korzo 16, Rijeka Zgodić Sonja
sonja.zgodic@rijeka.hr
Viša savjetnica gradonačelnika - specijalistica za razvoj i gospodarstvo T. +385 51 209 530 F. +385 51 209 520 Korzo 16, Rijeka Zrilić Nataša
natasa.zrilic@rijeka.hr