TD Rijeka plus d.o.o. obavaljat će radove frezanja asfalta, u noći sa ponedjeljka 16. na utorak 17. prosinca 2024.g. na dijelu vrlo prometne Ulice Ive Lole Ribara na Škurinju. Sanacija će se izvoditi od kućnog broja 4. do skretanja za Ulicu škurinjskih žrtava. Tijekom izvođenja radova promet će se odvijati naizmjenično i biti reguliran ručno.
Pozivamo građane na korištenje alternativnih prometnih pravaca.
Investicija je vrijedna nešto više od 66.000,00 eura (s PDV-om) i omogućit će obnovu ukupne površine od 2.335 m², koja će dobiti novi asfaltni sloj. Radove će izvoditi Kvarner graditeljstvo d.o.o. Planirano vrijeme izvođenja radova je 4 dana, ovisno o vremenskim prilikama. Ovaj projekt dio je šireg ciklusa redovitog održavanja i unapređenja nerazvrstanih cesta, čime se osigurava dugoročna funkcionalnost prometnica.
U posljednjih mjesec dana uloženo je više od 200.000,00 eura za sigurnije prometovanje gradskim prometnicama, dok je od početka 2024. godine ukupna vrijednost ulaganja u prometnice dosegla nešto više od milijun eura.
Građane molimo za strpljenje i razumijevanje tijekom izvođenja radova.