U četvrtak, 27. kolovoza, započet će radovi na izgradnji sanitarnog kolektora  i transportnog voda u Ulici Grohovski put, na dionici od kućnog broja 28 do kućnog broja 18. Tijekom izvođenja radova navedena će dionica Ulice Grohovski put biti zatvorena za promet.

Predviđeno je da radovi traju do 5. listopada, ovisno o tijeku radova i eventualnim nepredviđenim okolnostima.

Radovi se izvode u sklopu projekta „Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture na području aglomeracije Rijeka“, Komponente C – Podsustav C.1., a provode se s ciljem izgradnje i unaprjeđenja sustava odvodnje i vodoopskrbe na području grada Rijeke.

Građane molimo za razumijevanje i strpljenje tijekom trajanja radova, poručili su iz Komunalnog društva Vodovod i kanalizacija.

Aglomeracija Rijeka