U subotu 17. veljače 2018. u Atletskoj dvorani Kantrida održan je streličarski dvoranski turnir „WA 2x18m Rijeka otvoreno“.

Organizator turnira je Streličarski klub Rijeka u suradnji sa Streličarskim savezom PGŽ, a na njemu je nastupilo 110 streličara iz Hrvatske i Slovenije. U sklopu turnira održano je i Streličarsko dvoransko prvenstvo PGŽ.

Uspješan nastup na domaćem turniru riječki streličari zaokružili su sa 5 osvojenih odličja.

Paula Močinić je sa 533 kruga pobijedila u kategoriji kadetkinja, Vega Valentina Vukić je sa 492 kruga pobijedila u kategoriji djevojčica do 12 godina, a Bartol Reljac je sa osobnim rekordom od 444 kruga osvojio srebrnu medalju u kategoriji dječaka do 12 godina. Nastupili su u istoj kategoriji Erik Vukelić (4. mjesto) i Niko Žic (5. mjesto), te kod kadeta Luka Kaštelan (5. mjesto).

U seniorskoj konkurenciji Velibor Mitrović je sa 540 krugova osvojio srebro, Dorjan Močinić sa 533 kruga bio brončani, a Davor Haramija 4. (519).