Završetkom turnira u malom nogometu u nedjelju 9. srpnja o. g. završili su i Dani MO Gornja Vežica “Sv. Ana – G. Vežica 2023.”

U turniru su sudjelovale ekipe :SENIORI (18 ekipa) i ekipe VETERANI (6 ekipa).

NAJBOLJI IGRAČ – Luka Mikulica iz ekipe „CB Kvart“

Pobjednik turnira ekipa Orijentovog ognjišća koja je u finalu pobijedila ekipu CB Kvart 4 : 1.

Veterani:
3. MJESTO: GPP MIKIĆ – INGLORIOUS BASTARDS 0 : 3
FINALE:  ATTACCANTE I PRIJATELJI – IN DESIGN 2 : 0
NAJBOLJI GOLMAN – MIRO VIDOVIĆ iz ekipe „IN DESIGN“
NAJBOLJI STRIJELAC – IGOR JOVIĆ iz ekipe „IN DESIGN“
NAJBOLJI IGRAČ – ROBERT JUG iz ekipe „ATTACCANTE I PRIJATELJI“

Pobjednik turnira ekipa „ATTACCANTE I PRIJATELJI“ koja je u finalu pobijedila ekipu „IN DESIGN“ 2 : 0.
Zahvala sudcima turnira Vladimir Lončarić i Gabrijel Ruzich.

Trofeje za najboljeg golmana, strijelca i igrača u kategoriji seniora i veterana podijelio je Šime Barić zamjenik predsjednika Vijeća MO Gornja Vežica.
Pehare za četvrto i treće mjesto u kategoriji seniora i veterana podijelio je Ante Ćelić član Vijeća MO Gornja Vežica.
Pehare za drugo mjesto u kategoriji seniora i veterana podijelio je Šime Barić zamjenik predsjednika Vijeća MO Gornja Vežica.
Pehare za prvo mjesto u kategoriji seniora i veterana podijelio je Marijan Bačić predsjednik Vijeća MO Gornja Vežica.

Osim turnira u malom nogometu, u povodu Dana MO Gornja Vežica održan je turnir u briškuli i trešeti u kojem je sudjelovalo 8 parova te mjerenje krvnog tlaka i šećera u krvi.