Gradsko vijeće ima 37 članova koji dolaze iz različitih stranaka i stranačkih koalicija ovisno o rezultatima lokalnih izbora. Vijeće ima predsjednika i dva potpredsjednika.

Councillors

  1. Tihomir Čordašev

    Tihomir Čordašev

    Akcija mladih (AM)

    Predsjednik

  2. Kristjan Staničić

    Kristjan Staničić

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

    Potpredsjednik

  3. Oskar Skerbec

    Oskar Skerbec

    Istarski demokratski sabor (IDS)

    Potpredsjednik

  1. dr.sc. Aleksandar Bulog

    dr. sc. Aleksandar Bulog

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  2. Petra Karanikić

    dr. sc. Petra Karanikić

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  3. Duško Milovanović

    Duško Milovanović

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  4. Sandra Krpan

    Sandra Krpan

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  5. Tamara Martinčić

    Tamara Martinčić

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  6. Vojko Braut

    Vojko Braut

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  7. Čedomir Salević

    Čedomir Salević

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  8. Damir Popov

    Damir Popov

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  9. Dobrica Rončević

    Dobrica Rončević

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  10. Filipa Capan

    Filipa Capan

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  11. Ivona Milinović

    Ivona Milinović

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  12. Josip Ostrogović

    Josip Ostrogović

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  13. Lucian Vukelić

    Lucian Vukelić

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  14. Ana Trošelj

    Ana Trošelj

    Primorsko goranski savez (PGS)

  15. Koraljko Pasarić

    Koraljko Pasarić

    Primorsko goranski savez (PGS)

  16. Tea Mičić Badurina

    Tea Mičić Badurina

    Primorsko goranski savez (PGS)

  17. Andrej Poropat

    Andrej Poropat

    Hrvatska narodna stranka-Liberalni demokrati (HNS)

  18. Juraj Bukša

    Juraj Bukša

    Hrvatska narodna stranka-Liberalni demokrati (HNS)

  19. Morana Jokić

    Morana Jokić

    Hrvatska narodna stranka-Liberalni demokrati (HNS)

  20. Hrvoje Burić

    Hrvoje Burić

    Nezavisni

  21. Josip Kukuljan

    Josip Kukuljan

    Nezavisni

  22. Marinko Koljanin

    Marinko Koljanin

    Nezavisni

  23. Andrej Briščik

    Andrej Briščik

    Akcija mladih (AM)

  24. Tea Opačić

    Tea Opačić

    Akcija mladih (AM)

  25. Ljiljana Cvjetović

    Ljiljana Cvjetović

    Hrvatska stranka umirovljenika (HSU)

  26. Mate Tomljanović

    Mate Tomljanović

    Hrvatska stranka umirovljenika (HSU)

  27. Petra Mandić

    Petra Mandić

    Most nezavisnih lista (MOST)

  28. Zvonimir Peranić

    Zvonimir Peranić

    Most nezavisnih lista (MOST)

  29. Mirjana Jukić

    Mirjana Jukić

    Živi zid

  30. Veljko Balaban

    Veljko Balaban

    Živi zid

  31. Danko Švorinić

    Danko Švorinić

    Lista za Rijeku (RI)

  32. Predrag Miletić

    Predrag Miletić

    Lista za Rijeku (RI)

  33. Mile Opačić

    Mile Opačić

    Samostalna demokratska srpska stranka (SDSS)

  34. Vedran Sabljak

    Vedran Sabljak

    Hrvatski laburisti – Stranka rada – Laburisti