U ovom se Odsjeku obavljaju poslovi računovodstva proračuna i proračunskih korisnika, izrada financijskih izvještaja te poslovi upravljanja i organizacije sustava Riznice Grada Rijeke u nadležnosti Odsjeka.

U Odsjeku su ustrojena dva Pododsjeka:

Telefon Fax Adresa Osoba za kontakt Email Web

Odsjek za računovodstvo proračuna i gradske riznice

Voditeljica Pododsjeka analitičkog knjigovodstva potraživanja i obveza T. +385 51 209 234 Korzo 16 Adžić Ana
ana.adzic@rijeka.hr
Referentica analitičkog knjigovodstva imovine T. +385 51 209 300 Korzo 16, RIjeka Altumbabic Devla
devla.altumbabic@rijeka.hr
Viša savjetnica - koordinatorica za proračunsko računovodstvo T. +385 51 209 682 Korzo 16, Rijeka Balen Loredana
loredana.balen@rijeka.hr
Savjetnica za ekonomske poslove T. +385 51 209 657 Korzo 16, Rijeka Franko Čargonja Đurđica
djurdjica.franko-cargonja@rijeka.hr
Viša stručna suradnica analitičkog knjigovodstva potraživanja i obveza T. +385 51 209 224 Titov trg 3, Rijeka Frković Karin
karin.frkovic@rijeka.hr
Stručna suradnica analitičkog knjigovodstva potraživanja i obveza T. +385 51 209 408 Titov trg 3, Rijeka Gugleta Dina
dina.gugleta@rijeka.hr
Voditeljica Pododsjeka za knjigovodstvo proračuna i gradske riznice T. +385 51 209 662 Korzo 16, Rijeka Kukuljan Ljiljana
ljiljana.kukuljan@rijeka.hr
Savjetnica za analitičko knjigovodstvo T. +385 51 209 247 Korzo 16, Rijeka Modrić Marina
marina.modric@rijeka.hr
Voditeljica odsjeka za računovodstvo proračuna i gradske riznice T. +385 51 209 664 F. +385 51 209 679 Korzo 16, Rijeka Sesar Vanda
vanda.sesar@rijeka.hr
Savjetnica knjigovodstva proračuna i proračunskih korisnika T. +385 51 209 663 Korzo 16, Rijeka Solomun Željka
zeljka.solomun@rijeka.hr
Viša stručna suradnica analitičkog knjigovodstva potraživanja i obveza Korzo 16, Rijeka Spajić Martina
martina.spajic@rijeka.hr
Savjetnica knjigovodstva proračuna i proračunskih korisnika T. +385 51 209 676 Korzo 16, Rijeka Stevanović Linda
linda.stevanovic@rijeka.hr
Viša stručna suradnica knjigovodstva proračuna T. +385 51 209 675 Korzo 16, Rijeka Višnić Jelena
jelena.visnic@rijeka.hr
Viša stručna suradnica analitičkog knjigovodstva imovine T. +385 51 209 654 Korzo 16 Vuksan Jasmina
jasmina.vuksan@rijeka.hr