Autotrolej vratio sve polaske na gradskim linijama
Od ponedjeljka, 12. studenoga Autotrolej u svoj vozni red vraća sve polaske autobusa koji su privremeno ukinuti u listopadu.
Od ponedjeljka, 12. studenoga Autotrolej u svoj vozni red vraća sve polaske autobusa koji su privremeno ukinuti u listopadu.
Nabava 22 nova autobusa, za koje su danas potpisani ugovori o dodjeli bespovratnih sredstava u iznosu od 38 milijuna kuna, dio je novog ciklusa jačanja sustava javnog prijevoza koji na području Rijeke i riječkog prstena obavlja Autotrolej.
Zainteresirani smo za ovakve autubuse, a siguran sam da bi za njihovo uvođenje u javni gradski prijevoz imali potporu europskih fondova – kazao je gradonačelnbik Vojko Obersnel
Od ponedjeljka, 19. rujna 2016. godine, linija 7A započinje prometovati novom trasom.
Kreditom Erste & Steiermarkische bank, d.d. Rijeka, riječki javni prijevoznik, KD Autotrolej osigurat će 30 milijuna kuna za kupnju 28 novih autobusa, čime će se uvelike poboljšati kvaliteta javnog gradskog prijevoza u Rijeci, ali i gradovima i općinama riječkog prstena.