Ponedjeljak, 23. ožujka 2026.

Predstavnik Grada Rijeke sudjelovao na konferenciji o pozitivnom razvoju mladih

Na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu u Zagrebu održana je završna konferencija projekta P.R.O.T.E.C.T., posvećena predstavljanju rezultata istraživanja pozitivnog razvoja adolescenata kroz vrijeme te ulozi individualnih, obiteljskih i školskih čimbenika u oblikovanju mentalnog zdravlja, dobrobiti i rizičnih ponašanja mladih u Hrvatskoj.

Više informacija

Subota, 14. ožujka 2026.

U Rijeci obilježen Nacionalni dan psihologa: Hrvatskoj nedostaje oko 600 stručnjaka

Grad Rijeka bio je domaćin svečanog obilježavanja Nacionalnog dana psihologa, koje je u Gradskoj vijećnici organizirala Hrvatska psihološka komora. Tom prigodom okupili su se predstavnici struke, institucija i javnog života kako bi istaknuli važnost psihologije i brige o mentalnom zdravlju u suvremenom društvu. Sudionike je pozdravila i gradonačelnica Rijeke Iva Rinčić, zahvalivši psiholozima na njihovoj predanosti, profesionalnosti i humanosti.

Više informacija