Ponedjeljak, 30. prosinca 2019.

Gradonačelnik Obersnel darovao krv

U prostorijama Policijskog doma Policijske uprave Primorsko-goranske održana je akcija prikupljanja krvi kojoj se kao dobrovoljni davatelj odazvao i gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel.

Više informacija