Četvrtak, 18. rujna 2025.
Zbog puknuća cijevi i nužne sanacije, u četvrtak, 18. rujna od 11 do 15,30 sati privremeno će biti zatvoren promet u Ulici Josipa Završnika, i to na dionici od križanja s ulicom Viktora Cara Emina do križanja s Ulicom Rikarda Katalinića Jeretova.
Više informacija
Utorak, 16. rujna 2025.
Zbog postavljanja LED markera na pješačkim prijelazima u Grobničkoj cesti i Osječkoj ulici u srijedu, 19. rujna vozači i pješaci se mole na oprez u prometu.
Više informacija
Petak, 12. rujna 2025.
Od ponedjeljka, 15. rujna Hrvatske autoceste započinju radove izvanrednog održavanja i građenja na autocestama A6 i A7 u Rijeci i bližoj okolici Rijeke.
Više informacija
Petak, 12. rujna 2025.
U ponedjeljak, 15. rujna od 7 sati do završetka radova Ceste Rijeka izvodit će radove na državnoj cesti DC403 od čvora Škurinje (kružni tok) do tunela Podmurvice.
Više informacija
Petak, 12. rujna 2025.
Završeni su radovi obnove dijela prometnice u Ulici Antuna Kosića Rika na Turniću, javljaju iz Rijeka plusa.
Više informacija